spacer

Türkçe Dublaj Yabancı Dizi izle

1 Ocak
Türkçe Dublaj Yabancı Dizi izle

Yabancı dizi hayranları oldukça var, günümüzde yerli dizilerden alamadığımız keyifleri onlardan alıyoruz. Tabi bununla kalmıyor bazı arkadaşlarımız altyazılı dizilerden sıkılıyor takibi zor oluyor diye türkçe dublaj yabancı dizi izlemek istiyorlar. Onun içinde sizlere bir site önerimiz olabilir. Tabi önce birkaç dizi var kısaca onlardan bahsedelim.

The flash türkçe dublaj olarak yayın hayatına merhaba dedi. Dizinin 1. sezonu yayınlamış durumda, diğer sezonlardan tam bir haber verilmesede bu iyiye işaret. diziden bahsedecek olursak barry allen adındaki kahramanımız parçacık hızlandırıcısı deneyi olduğu zamanlarda, hızlandırıcının aşırı yüklenip patlamasından sonra birşeye maruz kalır. Tabi onun yanında tüm çevre civarlar bundan etkilenir. Çoğu insan doğaüstü güçler kazanır. Barry’de koşucu olmuştur, ve ekibiyle birlikte diğer meta insanları yakalamak için mücadele verir ve maceradan maceraya koşar.

Diğer bir dizimizde teen wolf türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Dizi konusunu bilmeyen arkadaşlarımıza ufak hatırlatma yapacak olursak, scott kahramanımız bir kurt tarafından ısırılarak kurt adama dönüştürülür. Tabi ergen kahramanımız değişime ayak uydurmaya çalışır. En yakın arkadaşı Stiles ile birlikte heyecan dolu zamanlar geçirir. İçlerinde birçok olay yaşarlar ve gün geçtikçe farklı maceralara atılırlar. Tabi bazen bu işler çığırından çıkar ve bulundukları şehir yavaş yavaş doğaüstülerle dolmaya başlar. Onları zor zamanlar beklemektedir.

Yorumlar (0)