spacer

Better Call Saul 2.Sezon 10.Bölüm

2 Aralık
Better Call Saul 2. Sezon 10 Bölüme Düşürüldü

Better Call Saul dizisi AMC ekranlarının sevilen yapımları arasında yer alıyor. Kara mizah olarak anılan ve aslında kategorik olarak suç draması sayılan dizi geçtiğimiz sezon ciddi bir çıkış yakalamıştı. Özellikle Emmy ödüllerinde 7 dalda aday gösterildiğinde herkes tarafından konuşulduğunu söyleyebiliriz.

Breaking Bad dizisinin avukatını izleyenler hatırlayacaktı. Sahtekârlıklarıyla meşhur olan Jimmy McGill dizide Walter White’ın avukatlığını yapıyordu. Bir diğer ismi ise Saul Goodman olarak anılıyordu. Bu karakterin çok daha iyi olduğu günlerin anlatıldığı yan dizide başrolü Bob Odenkirk üstleniyor.

Geçtiğimiz günlerde gelen bir habere göre Better Call Saul 2.sezonu 10 bölüme düşürüldü. İlk olarak 13 bölümlük bir anlaşma imzalanmış ve çekimlerine başlanmıştı. Buna göre dizi 15 Şubat 2016 tarihinde 2.sezon prömiyerini yaparak tekrar izleyiciyle buluşacaktı. Bu bölüm kısaltma olayından sonra akıllara Better Call Saul iptal mi edilecek soruları gelmeye başladı. Şimdilik ne kanal yetkililerinden ne de dizinin yapımcılarından bu şekilde bir açıklama gelmese de bölümlerin kısaltılması bu noktada bir algı uyandırdı.

Yorumlar (0)