spacer

Arrow ve The Flash Ortak Bölümü: Legends of Tomorrow Ekibi Kuruluyor!

13 Kasım
Arrow ve The Flash Ortak Bölümü: Legends of Tomorrow Ekibi Kuruluyor!

NEuAg1HmeWS3xA_3_bThe CW’nun gözde ikisi dizisi Arrow ve The Flash’ın bu seneki yapacakları ortak bölüm için detaylar gelmeye başladı.

-Geçen seneki crossover başarısından sonra The CW bunu gelenek haline getirerek her sene birer ortak bölüm çekeceklerinin müjdesini vermişti zaten.

-2014 yılında yayınlanan ortak bölümlerde, her bir bölüm kendi içinde bağımsız ilerlemişti. Yani her bir bölümün giriş,gelişme ve sonuç kısmı vardı. Bu sene ise gerçekten birbirini takip edecek olan iki bölümden oluşacak.

-Ortak bir düşman olacak. Daha kim olduğu belli değil.

-İki dizinin ortak spin-off projesi olan DC’s Legends of Tomorrow ekibinin temelleri bu bölümlerde atılacak. Ekibin üyelerinin bir çoğu ile tanışacağız. White Canary, F.I.R.E.S.T.O.R.M, A.T.O.M, uçangiller familyasından Hawkgirl ve Hawkman’in görüleceği söyleniyor.

-Ekip, ortak bölümlerde Oliver Queen ve Barry Allen’in liderliğinde ilerleyecek.

-Legends of Tomorrow’un büyük kötüsü olacak olan  Vandal Savage ile bu bölümlerde tanışacağız.

-Ortak bölümlerin DC’s Legends of Tomorrow’un pilot bölümü olarak değil sadece hazırlık aşaması olarak görülmesi gerektiği kanal tarafından altı çizilmiş.

-Ortak bölümlerin tarihi The Flash için 1 Aralık iken Arrow için ise 2 Aralık olarak seçilmiş. Bir değişikliğe gidilip ikisi de aynı akşam peş peşe verilebilir. Bu bölümler sezon ortası finalinden önceki son bölümler olacak.

-Arrow’un ortak bölüm ismi ‘Legends of Yesterday’ olarak belirlenmişken, The Flash’ın bölümü için daha kesin bir bilgi yok.

*Legends of Tomorrow’un ocak ayında başlaması bekleniyor.

-Crossover’dan ilk resmi fotoğraf yayınlandı.

flash-vs-arrow-a-new-character-revealed-in-an-image-from-the-next-mid-season-crossover-707103

Yorumlar (0)